čtvrtek 19. června 2014

Předčasný dárek k narozeninám

V pondělí jsem od přítele dostala předčasný dárek k narozeninám. Jelikož mám narozeniny až 13.prosince a tenhle dárek chci vyzkoušet nejdříve v létě, tak jsem Pavlika dlouho prosila, ať mi ho pořídí už dřív. A mé srdceryvné prosby byly vyslyšeny.

Když jsem ten balíček uviděla, hned jsem věděla, o co půjde. Měla jsem (a stále mám) ohromnou radost! :) Hned jak přijedu domů, tak ho půjdu vyzkoušet! :)

A co jsem to vlastně dostala? Úžasný luk! :) A k tomu ještě samozřejmě tětivu, 3 šípy, toulec, nátepník, chránič prstů, a odznak Hunger games! :)


Už jako malá jsem chtěla mít svůj luk. Možná jsem chtěla být jako Zuzka v Narnii. Vybavuji si, že mi taťka kdysi jeden takový obyčejný vyrobil. Byl z jednoho ohebného klacíku a nějakého špagátku.

Vždycky, když čtu nějakou knížku, tak jsem si říkala, že meče by pro mě nebyly, ale luk ... to je něco jiného. A teď konečně jeden mám! :) Mám takovou radost! :) Až přijedu domů, tak ho hned sešroubuji a půjdu ho vyzkoušet. :)

11 komentářů:

 1. No dostat dárek k narozeninám už takhle brzo... páni :D A luk je super, jenom mi nedá se nezeptat - dost možná to zkresluje ta fotka, nevím... - ale nejsou ty šípy i ten luk nějak maličké? Jak jsem říkala, asi to zkresluje fotka a až bude přidělané druhé rameno, možná už to bude vypadat jinak, ale připadá mi to fakt prťavoučký. :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Neboj, jen to tak vypadá :). Právě jsem se dneska divila, jak jsou ty šípy dlouhé :-D

   Vymazat
 2. Páni tak to je opravdu zajímavý dárek a jenom s půlročním předstihem :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to s velkým předstihem, ale v létě se mi bude trénovat mnohem líp než v zimě :).

   Vymazat
 3. Luk bych si taky přála, zaujalo mě to hlavně skrze Hunger Games :) Ale pořídím si jej až někdy výhledově.

  Narozeniny mám zítra, dárek dostanu sice se zpožděním, ale bude krásný: přítel mi slíbil činčily :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jé, tak to všechno nejlepší! (opožděně) A činčilky jsou skvělý dárek! :)

   Vymazat
 4. Jé to je super, že jsi dostala dárek takhle s předstihem :D ... Já jako malá luk měla a nebyla to žádná odrhovačka.
  Bratránek dělá lesnickou školu a se dřevem je velký kamarád, takže vyrábí sám kvalitní luky :)

  OdpovědětVymazat
 5. Úplne tvoju radosť chápem, aj som sa tiež nesmierne radovala, keď som si kúpila luk :D Vyzerá krásne, aj tulec je krásny, ja mám iba taký menší a škoda, že šípi do neho sú celkom drahé... Zišiel by sa mi aj nátepník, ale zatiaľ strieľam bez neho (už asi dva roky :D :D). Daj vedieť ako ti to s ním pôjde :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Včera jsem střílela a byla to pecka! :) Hrozně mě to baví, jen ještě musím domyslet pár věcí :). Ale luk střílí vážně daleko, a to jsem tu tětivu ani na maximum nenapla :)

   Vymazat
 6. To je super dárek, určitě z tebe bude celá Katniss :)

  OdpovědětVymazat

Každý komentář mě velmi potěší. Proto všem moc děkuji! :)