čtvrtek 19. února 2015

Úterní procházka

V úterý jsme neměli školu a tak jsme se s Pavlikem a Bonny vydali na procházku. Pavlik mi chtěl ukázat les, kde byl jen jednou a strašně se mu to tam zalíbilo.


Cesta k lesu byla docela daleká, ale aspoň jsme se hezky prošli. Když jsme došli na místo, byla jsem nadšená! Hned na začátku jsem spatřila dutohlávky! Abyste rozuměli, já mám dutohlávky hrozně ráda, jsou strašně roztomilé. Les byl opravdu kouzelný. Nádherné na něm bylo, že byl nedotčený člověkem. Všechno leželo tak, jak spadlo, nikde se nekácelo apod. To už jsem dlouho neviděla.


V jednom místě rostlo poblíž sebe několik druhů mechů. Nejvíc se mi líbil tenhle :


Potom jsme vyšli z lesa ven, přešli louku a pak jsme našli naprosto skvělou lávku! Já naprosto zbožňuji lávky přes bažinky, říčky apod.
Celý les byl protkán různými bažinkami nebo potůčky: 

Úterní den byl opravdu krásný, moc ráda jsem se opět prošla po přírodě. A rozhodně bych se tam chtěla znovu podívat - hlavně na tu lávku! :)

16 komentářů:

 1. Krásne fotky aj prostredie, už tá prvá fotografia s tou cestičkou, ktorá akoby hovorila - poď, ukážem ti niečo čarovné - je krásna :D

  OdpovědětVymazat
 2. Vážně krásné místo. Jen ta lávka vypadá, že už po ní dlouho nikdo nešel. Nebála ses, že se vykoupete? :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nejdřív jo, ale když jsem si na to stoupla, tak jsem zjistila, že je vážně hodně pevná :). Stáli jsme na ni 3 a skoro se ani neprohnula :).

   Vymazat
 3. Krásné fotky a hlavně- krásné místo :) Musí tam být pěkně a klid a ticho :)

  OdpovědětVymazat
 4. Moc pěkné místo, hezké fotky a ten psík je boží :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bonny je strašně fajn, povahově je jak naše Evelyn. Jsou jak sestry :-D

   Vymazat
 5. Tvé přání o brzký návrat Ti mile rád splním, jakmile bude volný den a trochu lepší počasí :)

  OdpovědětVymazat
 6. Krásné fotky, hlavně ty makro se mi moc líbí. Příroda je teď ještě taková bezbarvá, ale včera jsem využila počasí, šla se projít a někde už jsou pupeny! :) Moc se těším na jaro. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. U Pavlika ve vesnici už kvetou sněženky, u nás zase talovíny a čemeřice :-)

   Vymazat
 7. Nádherné fotky a nádherné místo :D

  OdpovědětVymazat
 8. Krásné, prosluněné fotky! Ten most je úplně jako z pohádky :) A pro dutohlávky mám naprostou slabost- jsou podle mě jedním z nejkrásnějších organismů, co kdy příroda vytvořila :)

  OdpovědětVymazat
 9. To je nádhera......nikdy nepřestanu obdivovat styl Tvých fotek. Krása! A les vypadal nádherně. Líbí se mi zachycení těch nekrásnějších detailů na jinak opadaném lesíku. A Bonny je roztomilá, má skvělá ouška :)

  OdpovědětVymazat

Každý komentář mě velmi potěší. Proto všem moc děkuji! :)