sobota 9. ledna 2016

Zimní procházka

Jelikož u nás krásně svítilo sluníčko, rozhodla jsem se vzít naši Evelyn na procházku kolem rybníka. Musím přiznat, že zasněžená příroda je jedinečná a okouzlila mě. Těžko se můžu rozhodnout, kdy je příroda hezčí. Každé období má svoji jedinečnou atmosféru. Vzala jsem s sebou foťák a nafotila pár fotek. Ráda bych se s vámi o některé podělila. Nebudu k nim psát komentáře, protože tady není třeba slov...

Jen bych ještě ráda upozornila - i když na některých fotkách vypadá Eve jako že mě chce sežrat, není tomu tak. Jen měla radost z procházky, z čehož vyplývá, že na těch fotkách se usmívá, ať už to vypadá jakkoliv :D.13 komentářů:

 1. Veľmi pekné fotky, príroda spolu so slniečkom vytvorila krásnu scenériu :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky jsem se nad krásou přírody rozplývala :).

   Vymazat
 2. To je nádhera....užasné fotky! Na mou duši na psí uši! :)

  OdpovědětVymazat
 3. Páni, až se mi z těch fotek tají dech, jsou opravdu pěkné, jak už ostatně přede mnou mnozí poznamenali. Tam, odkud pocházíš, je opravdu krásně. Jestlipak tam ještě ten sníh máte? My už o něj zrovna dneska přišli :/
  Pozdravuj Eve ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji, taky se mi u nás líbí. A kdyby nebylo blbých lidí, je u nás ráj :D. Sníh u nás ještě je, ale pomaličku roztává. Eve budu pozdravovat :).

   Vymazat
  2. Děkuji, taky se mi u nás líbí. A kdyby nebylo blbých lidí, je u nás ráj :D. Sníh u nás ještě je, ale pomaličku roztává. Eve budu pozdravovat :).

   Vymazat
  3. Děkuji, taky se mi u nás líbí. A kdyby nebylo blbých lidí, je u nás ráj :D. Sníh u nás ještě je, ale pomaličku roztává. Eve budu pozdravovat :).

   Vymazat
  4. To zní hrozivě "blbí lidé", ale ujišťuji Tě, že takoví se najdou všude :) zní to pesimisticky, ale optimističtěji zní fakt, že blbé lidi poznáme podle toho, že vedle nich musejí stát i ti dobří ;) děkuji za pozdravování, snad se Eve usmívala stejně zabijácky jako na fotce :D

   Vymazat
 4. Moc krásné fotky! Máš krásného pejska! Já jsem od ledna zase v Brně a uplně mě mrzí že tady vůbec není sníh, když už nějaký napadne, tak to tu solí jak blázni a všechno se to zase rozpustí :/.

  Vůně mého dětství

  OdpovědětVymazat

Každý komentář mě velmi potěší. Proto všem moc děkuji! :)